Alates tänasest on mõlema ettevõtte poolt hallatavate parklate info ja parkimispiletid kättesaadavad nii Ühisteenuste veebis www.parkimine.ee kui ka Cityparki kodulehel www.eparkimine.ee.

Tänu ristkasutusele kasvab  www.parkimine.ee ja www.eparkimine.ee veebikeskkondades kuvatavate parklate arv neljandiku võrra. 
AS Ühisteenuste juhatuse liikme Alar Vasemägi sõnul on www.parkimine.ee veebisüsteemis võimalik parkimispileteid osta ligi 40sse parklasse ja parkimistsooni üle Eesti. ”Parklate juurdetulekuga muutub ettevõtete veebilehtedelt parkimisalase info otsimine veelgi lihtsamaks. Kiire parkimisvõimaluste ülevaate saamiseks piisab autojuhil paarist hiireklikist,” lisas Vasemägi. Margus Risti, OÜ Citypark Eesti juhatuse liikme sõnul võidab kahe parkimisoperaatori koostööst eelkõige tarbija, kes enam ei pea navigeerima erinevate kodulehtede vahel.   

AS Ühisteenused on G4S rahvusvahelisse majanduskontserni kuuluv äriühing, mille põhitegevusteks on parkimiskorraldus ja kontroll,  parkimismajade ja parklate opereerimine,  liikluse reguleerimine ning ühistranspordi piletilevi. 

OÜ Citypark  Eesti on 2008. aastal asutatud Eesti erakapitalil põhinev ettevõte. Ettevõtte põhitegevus on parkimismajade, väikeparklate opereerimine ja liikluskorraldusega seotud teenuste osutamine. 

Lisainfo: 

Alar Vasemägi, AS Ühisteenused juhatuse liige 
Tel: +372 6 511 532 
E-post: alar.vasemagi[A]yhisteenused.ee 

Margus Risti, OÜ Citypark Eesti juhatuse liige 
Tel: +372 6 630 102
E-post: margus.risti@citypark.ee