Igal ettevõttel on võimalus müüa parkimispiletit mistahes linnaparkimisalale või AS-i Ühisteenused väliparklasse, seda spetsiaalse veebikeskkonna vahendusel. Ainulaadses e-Pileti keskkonnas saavad ettevõtted pakkuda või müüa neile sobivatel tingimustel parkimispileteid oma klientidele või töötajatele kiiresti ja mugavalt, olgu parkimise periood 15 minutit, 1 tund või koguni 1 kuu.

 

Kellele see sobib? Hotellidele, restoranidele, meditsiinikeskustele, äri- ja kultuuriasutustele, tööandjatele ja paljudele teisetele ettevõtetele. Teie klientidele või töötajatele mugava parkimisvõimaluse pakkumine Teie poolt annab lisaväärtust ettevõttele.

Kuidas kasutada? e-Pileti süsteemi kasutamine on ääretult lihtne ja mugav. Klient annab parkimise soovist teada Teie töötajale, kes väljastab autonumbripõhise elektroonilise pileti soovitud parkimisalale. Ettevõttel on võimalus koostöös AS-iga Ühisteenused fikseerida sobiv parkimistasu kliendile ning valida, kas klient maksab parkimise eest koheselt või hiljem, näiteks koondarvega, sõltub teie enda otsusest.

Mis kasu ettevõte sellest saab? Tänu e-Pileti keskkonna funktsionaalsusele on Teil väga lihtne jälgida nii parkimisega seotud tegevusi kui ka kulutusi. Teie ettevõttel on võimalik e-Pileti keskkonnas näha ülevaatlikku aruannet: hetkel aktiivsete parkimispiletite arvu, kogusummat või teha statistikat parkijate arvu kohta kuus. Mis puutub arveldamist, siis ka see on lihtsaks ja mugavaks tehtud, sest parkimiskorraldaja AS Ühisteenused väljastab ettevõttele koondarve Teie klientide parkimiste kohta.
Paku oma klientidele ja töötajatele lisaväärtust, registreerides nende auto parkima ja säästes neid parkimissõnumite saatmisest! Lisainfo saamiseks või e-Pileti lepingu sõlmimiseks kirjuta meile myyk[A]yhisteenused.ee.