AS Ühisteenused tegi festivali Euroopa Innovatsioonifestival IF… ja Disainiöö jaoks eraldi parkimistsooni nimega „Disain“.

Käesoleva aasta disainifestivali süda ja keskus asuvad Rotermanni kvartalis, samas on kaasatud ka kõik suuremad galeriid ja muuseumid. Parkimiskorraldaja AS Ühisteenused pakub kõigile Disainiöö külalistele võimaluse parkida festivali ajal kolmes Tallinna väliparklas soodustingimustel – 3 tundi 2 eurot.

Unikaalseks teeb koostöö lahendus, kuidas klient saab kasutada nimetatud soodustust – nimelt on loodud eraldi parkimistsoon „Disain“, mis kehtib kolmes Tallinna linna väliparklas – Rotermanni kvartali väliparkla aadressilRotermanni tn 14, Suurtüki tn 12 väliparklas ja Rannamäe tee 5 väliparklas.

Festivali soodushinnaga parkimiseks nimetatud parklates tuleb kliendil saata sõnum: auto number, tühik, disain (näide: 123ABC disain) numbrile 1902.

Disainiöö peakorraldaja Ilona Gurjanova: „Oleme väga meelitatud AS Ühisteenused parkimislahendusest, kus festivali ajaks on loodud eraldi parkimistsoon, see käib kaasas kogu festivali ideega tuua esile uusi ja innovaatilisi lahendusi linnaruumis ja linnaruumi kujundamisel.“

Festival leiab aset ajavahemikul 16 september kuni 25 september.