Piduliku sündmuse puhul kostitati kolleege värvika tordiga. Vähemalt sama värvikas tõotab tulla “kooliealiseks” saanud ettevõtte uus, alanud aasta, selgub vestlusest Hendo Priimägiga.

Ühisteenuste juhi Hendo Priimägi sõnul on see ettevõtte jaoks põnev iga, mil raskemad ajad on seljatatud ning ees seisavad aina huvitavamad projektid. Tema sõnul on just kolmas-neljas aasta ettevõtetel kõige raskem ja nii oli ka Ühisteenustel kõige keerukam see aeg. Olukorda ei teinud lihtsamaks üleüldine majanduslik olukord.

“Mina liitusin Ühisteenustega 2007. aasta detsembris ning võin öelda, et aegu on tõesti erinevaid olnud. Praegu näitavad märgid head ning meeskond on tubli. Koos infokaitseteenuse veospetsialistidega on meie kollektiiv kasvanud 70 inimeseni,” jutustas Hendo.

Kuhu kõik need inimesed ära mahuvad? Töö iseloomust lähtuvalt on suurem osa töötajaid kontorist pidevalt väljas, lisaks on Tallinnas Viru keskuses eraldi klienditeeninduspunkt ja esindused on meil ka Jõhvis ja Tartus, selgitab Hendo.

Hendo sõnul tuleb alanud aasta huvitav. „Eelmisel aastal sõlmisime linnaga uue parkimisteenuste osutamise lepingu ning nüüd tuleb hakata selle järgi teenust osutama. Lisaks seisab ees põnevaid projekte, millest täna on veel vara täpsemalt rääkida.”