AS Ühisteenused ja AS Raadiku Arenduse OÜ sõlmisid omavahel koostöölepingu,  mille kohaselt hakkab alates 10.06.2011 AS Ühisteenused opereerima  Tallinnas Raadiku tänava munitsipaalmajade kompleksis asuvat parkimismaja.

Tegemist on Eesti suurima parkimismajaga, mis lõpplahendusena võimaldab mugavalt parkida kuni 700 autol, pakkudes turvalist lahendust Lasnamäe parkimisprobleemidele. Parkimismaja sisustatakse videojälgimissüsteemiga ning automaatse Designa parkimissüsteemiga, viimane võimaldab jälgida kogu parkimiskorraldust AS Ühisteenused juhtimiskeskusest, mis asub kaubandusmekas Viru Keskuses. Parkimismajas on  kohapeal ka klienditeenindaja, kes vajadusel abistab ja nõustab kliente. Lisaks munitsipaalmajade autoomanikele on uus, Eesti suurim Raadiku parkimismaja heaks lahenduseks ka lähiümbruse kortermajade elanikele.

Raadiku munitsipaalmajade elurajoonile pandi nurgakivi  2008. aasta 22. septembril ning kokku ehitati Lasnamäele 9 elumajast koosneva kompleks. Esimesed 8- ja 15-korruselised majad valmisid 2009. aastal, III etapi majad valmisid 2010. aasta lõpus. Raadiku tänava elamutes on 1215 korterit, neist 1093 korterit on asustatud. Kõik korterid on mõeldud eluasemeprobleemi lahendamisel linna abi vajavatele peredele.

Kvartali ehitas välja OÜ Raadiku Arendus ning kvartali ja hooned projekteeris arhitekt Raul Kõllamaa arhitektuuribüroost RAP Arhitektid OÜ.