Uus E-pileti keskkond. Tegemist on süsteemiga, mis võimaldab igal ettevõttel müüa veebi vahendusel parkimispileteid mistahes AS Ühisteenused poolt hallatavasse väliparklasse või linnaparkimisalale. Meie klientide hulgas on hotellid, restoranid, äri- ja kultuuriasutused ning paljud teised ettevõtted. Teie klientidele mugava parkimisvõimaluse pakkumine teie poolt annab lisaväärtust teie ettevõttele.
E-pileti süsteemi kasutamine on ääretult lihtne ja mugav. Klient annab parkimise soovist teada teie töötajale, kes väljastab autonumbripõhise elektroonilise pileti soovitud parkimisalale. Ettevõttel on võimalus koostöös parkimiskorraldajaga fikseerida sobiv parkimistasu kliendile, kas klient maksab parkimise eest koheselt või hiljem, näiteks koondarvega, sõltub teie enda otsusest.
Tänu E-pileti keskkonna funktsionaalsusele on teil väga lihtne jälgida parkimisega seotud tegevusi kui ka kulutusi. Teie ettevõttel on võimalik E-pileti keskkonnas näha ülevaatlikku aruannet: hetkel aktiivsete parkimispiletite arvu, kogusummat või teha statistikat parkijate arvu kohta kuus. Mis puutub arveldamist, siis ka see on lihtsaks ja mugavaks tehtud, sest parkimiskorraldaja AS Ühisteenused väljastab ettevõttele koondarve teie klientide parkimiste kohta.
Võtke meiega ühendust ning oleme hea meelega abiks teie ettevõtte klientidele, kes ei pea muretsema enam parkimise pärast, vaid teie lahendate selle väikese mure tema eest.
AS Ühisteenused