Eesti Jõuluturu koht ei ole juhuslik – siin kohtuvad ajalugu, traditsioonid, silmapaistev arhitektuur, rahulik meel… ja südalinna mugavamad parkimisvõimalused.

Kesklinna südames, Postimaja ja kino Coca-Cola Plaza taga, avatakse 19. novembrist kuni 9. jaanuarini Eesti Jõuluturg. Jõuluturule on mugav tulla nii jala kui autoga. Kõigile autoga tulevatele külastajatele pakub Ühisteenused AS parkimisvõimalust Rotermanni kvartalis nii väli- kui siseparklas.

Parkimiseks on kõige mugavam kasutada Ühisteenuste AS kodulehel www.parkimine.eepakutavat e-parkimise teenust, kus on võimalik  valida erinevate soodsate parkimiskohtade vahel (antud juhul http://www.parkimine.ee/parklad/tallinn/rotermanni-kvartali-parkla). Rotermanni väliparklasse on võimalik elektroonne parkimise päevapilet soetada kõigest 25.- eek/päev.

Rotermanni kvartal on Tallinna linna üks erinäolisemaid kvartaleid, mis ühendab ajaloolise tööstuskvartali ja moodsa arhitektuuri võluvaks tervikuks.

Kõige selle keskele mahub traditsiooniline Eesti Jõuluturg. Kvartal, kui Tallinna miljööväärtuslik oaas, loob Eesti  Jõuluturule erilise keskkonna. Iga päev alates 19. novembrist kuni 9. jaanuarini. Igal hommikul kell 10.00 kuni õhtul kella 19.00ni.

Rotermanni väljakut hakkavad ehtima ligikaudu 40 jõulumaja, kus pakutakse Eesti käsitööd, meeneid, jõulukinke, sooja söögi- ja joogipoolist ning nädalavahetustel ka meelelahutust. Jõuluturul on võimalik osta või ise teha oma lähedastele jõulukingid. Just Loovala disainiala ja Kalevi kommipood on need kohad, kus nii lastel kui täiskasvanutel on võimalik ise teha omanäolisi väikesi kingitusi.

Nädalavahetustel pakub Jõuluturg meeleolukat meelelahutust kontserdite ja tantsuetendustega. Kõiki lapsi oodatakse „Nõiutud piparkoogid“ etendust vaatama.

Eesti Jõuluturule külastajaid tervitab Jõuluvana.

Loe lisa www.christmas.ee

Kohtumiseni Eesti Jõuluturul Rotermanni väljakul ja Ühisteenuste parklates.

Ilusat jõuluaega Ühisteenused AS-i poolt!