Tallinna linna mugavaimad parkimismajad asuvad Viru ringi läheduses Viru Keskuses ja Vabaduse väljaku all maa-aluses parklas.

Nii Viru Keskuse parkimismajas (Viru väljak 4/6, Tallinn) kui Vabaduse väljaku parkimismajas (aadress Vabaduse väljak 9, Tallinn) on linna kaasaegsemate tehniliste lahendustega parklad.

Palju erinevaid maksevõimalusi – pangakaardiga, mobiiltelefoniga, sularahaga.

Kui avalikel parkimisaladel on parkimise eest mobiiltelefoniga maksmine juba aastaid toiminud, siis viimase aasta jooksul on ka parkimismajades võimalik parkimise eest tasuda mobiiltelefoniga.

Ühisteenused AS parklate grupi juht Aare Sepp selgitab: “Autoga parklasse sisenedes on protseduur sama nagu ennegi – tuleb võtta parkimispilet tõkkepuu terminalist. Aga väljumisel on võimalik nüüdsest valida, kuidas parkimise eest tasuda – kas jalutada parkimisautomaadi juurde (ja maksta kaardiga või sularahas) või siis maksta mobiiliga (helistades parkimispiletil olevale numbrile).”

Viru Keskuse parkimismaja paberpileti mobiilimakse kasutamiseks tuleb helistada numbril 1312*442*PILETINUMBER, Vabaduse väljaku parkla parkimismajas tuleb helistada 1312*441*PILETINUMBER. Piletinumbri saab parkimispileti tagaküljelt.

Tingimused mobiilse parkimise kasutamise kohta on üleval ka parkimismajades kohapeal.

Öösel on soodsam ja turvalisem parkida parkimismajas.

„Parkimisoperaatorina näeme, et nõudlus turvaliste ja soodsate parkimisvõimaluste järgi on eriti suur südalinna piirkonnas. Sõidukijuhid saavad oma sõidukeid soodsalt hoida nii Viru keskuse kui Vabaduse parklasse jätta,“ selgitas Aare Sepp. Öine parkimine maksab (Viru Keskuses kell 21:00 kuni 10:00 / Vabaduse parklas kell 21:00 kuni 09:00) maksimaalselt 5 eurot.

Parklatele ligipääs 24/7, operatiivne suhtlus 24/7.

Viru Keskuse parkimismaja on mehitatud ööpäevaringselt. Vabaduse väljaku parkimismajas on võimalik läbi tehniliste sidevahenditega parkla operaatoriga suhelda samuti nii päeval kui öösel.

Parklates on videovalve.

Viru Keskuse parkimismajas on nii autopesula kui ELMO elektriautode rendipunkt.

Parkimismajas on soodne parkida.

Süda- ja vanalinna piirkonna parkimistsoonides asuvate Viru Keskuse parkimismaja ja Vabaduse väljaku parkimismaja pakuvad lisaks mugavusele ka jätkuvalt soodsatel tingimustel parkimisvõimalusi. Tuletame meelde, et südalinna tsoonis maksab 1 tund parkimist 4,8 eurot, vanalinna tsoonis 6,0 eurot, mis võrrelduna eelnimetatud parkimismajadega kuni 4-korda kallim.

Südalinnas vanalinna piiril asuvas Viru Keskuse parkimismajas maksab 1 tund parkimist 2 eurot, vanalinna tsoonis asuvas Vabaduse väljaku parkimismajas 3,6 eurot/tund.

Ühisteenused AS jätkuv soov on pakkuda südalinna ja vanalinna tulevale sõidukijuhile mugavat ja soodsat parkimist.

AS Ühisteenused