Pühapäeval, 11. septembril – Tallinna autovabal päeval, toimub Tallinna kesklinnas Eesti suurim rahvaspordiüritus SEB Tallinna Maraton koos SEB Tallinna Sügisjooksuga. Ürituse ajal reguleerivad liiklust AS Ühisteenused reguleerijad ning jooksu julgestavad Põhja Politseiprefektuuri mootorrattapatrullid. AS Ühisteenused mehitab kokku 150 liiklusreguleerija positsiooni, millest omakorda 100 positsiooni mehitatakse koostöös emafirmaga AS G4S Eesti.

Seoses pühapäeval toimuva SEB Tallinna Sügisjooksuga on Viru keskuses paiknev autobussiterminal autobussidele suletud ning samuti on suletud mitmed teed. Kella 8st kuni 16ni on liiklusele suletud järgmised Tallinna teed ja tänavad: Pärnu maantee Vabaduse väljaku ja Viru väljaku vahel; Viru väljak; Narva maantee Viru väljaku ja Pirita tee vahel (v.a ühistransport); Mähe-Kaasiku tee; Filmi tänav; Nafta tänav; Tuukri tänav; Rannamäe tee Mere pst ja Pikk tänava vahel; Pikk tänav Rannamäe tee ja Tolli tänava vahel; Tolli tn; Laboratooriumi tänav Tolli tänava ja Suurtüki tänava vahel.

Autojuhtidel tuleb silmas pidada ajutisi liikluskorraldusmärke ja reguleerijate märguandeid. Täpsemat infot 11. septembri liikluskorralduse kohta on võimalik lugeda siit.