Kevad ja suvi on saabumas ning ettevalmistused remonttööde ja ehitustööde tegemiseks väiksematel teedel ja suurematel maanteedel on planeerimisfaasis. Samuti on sündmuste korraldajad ette valmistamas festivale, muusikakontserte, spordivõistlusi ja muid sündmusi.

Just praegune aeg on kõige parem Ühisteenused AS liikluskorralduse meeskonnaga suhtlemiseks, et planeerida ette ja teha kokkuleppeid liikluskorraldajate kaasamiseks sündmuste läbiviimisel – ajutiseks liikluse ümberkorraldamiseks, parkimise korraldamiseks või sündmusele eelnevate liiklusskeemide koostamiseks ja kooskõlastamiseks kohaliku omavalitsusega.

Juba aasta esimesed kuud on olnud liikluskorraldajate jaoks tegusad. Jaanuaris oleme teostanud liikluse ümberkorraldamist mitmetel ajutistel teelõikudel linnas kestvusega 1-2 päeva. Veebruaris on samuti olnud mitmeid ajutisi teetöid ning lisaks 06.02.2016 aset leidnud RMK Kõrvemaa suusamaratoni toetavad tegevused – Ühisteenused AS poolt oli kohapeal 8 reguleerijat, 4 liiklusreguleerijat ja 4 parkimiskorraldajat. 6.02.2016 leidis aset ka Saku Talvejooks, kus meie poolt oli väljas 2 liiklusreguleerijat ning nende tööülesanne oli tagada ohutus eelkõige jooksjatele.

Lisaks muudele töödele leiab lähitulevikus, 24.04.2016, aset RMK Kõrvemaa kevadjooks, mille raames kaasab korraldaja 10-kond AS Ühisteenused liikluskorraldajat sündmuse kvaliteetseks läbiviimiseks.

Kutsume kõiki sündmuste korraldajaid varakult meiega ühendust võtma telefonil 6 511 533 ja tutvuma meie teenustega aadressil https://www.parkimine.ee/arikliendile.

Head liiklemist!

AS Ühisteenused