G4S asus esimese ettevõttena kasutama tütarfirma Ühisteenused detsembris käivitunud mugavat nutiparkimise rakendust.
„Uus parkimise app muudab kliendi jaoks parkimise hõlpsamaks,” ütles Ühisteenused ASi juhatuse liige Alar Vasemägi. Nutikas lahendus pakub erinevaid makseviise, leiab GPS-positsioneerimise kaudu lähimad parkimiskohad, jätab meelde viimased kasutusel olnud parkimistsoonid ning annab detailse ülevaate kliendi parkimise ajaloost.

parkimiskulud on vajaduse korral selgelt eristatavad ning lihtsalt kajastatavad. „Ühisteenuste nutiparkimise süsteem annab ettevõttele võimaluse saada ülevaate parkimiskuludest sõidukite kaupa ning seada piiranguid millistel ettevõtte sõidukitel on parkimise õigus,“ ütles Vetto. „Olles ise nutiparkimise rakendust tänaseks ligikaudu kuu aja jooksul kasutanud, saan eelnevale lisaks kinnitada, et rakendus näeb hea välja ja seda on praktiline ning mugav kasutada.“

Ühisteenuste nutiparkimie rakenduse allalaadimine on tasuta. Klient sõlmib Ühisteenustega krediidilepingu, mille alusel toimub parkimise eest tasumine arve alusel järgneva kuu alguses. Hea uudis on see, et nutiparkimise eest saab tasuda ka krediitkaardiga. Seega saavad nutiparkimist kasutada ka Eestit külastavad turistid.