Alates detsembri viimasest nädalast on Viru Keskuse parkimismajas võimalik sõidukeid parkida öisel ajal oluliselt soodsamalt kui seni. Parkimisoperaator AS Ühisteenused selgitab parkimishinna alandamist sooviga tulla vastu autojuhtidele ning tuua sõidukid  linnatänavailt turvalisse parkimismajja.

„Parkimisoperaatorina näeme, et nõudlus turvaliste ja soodsate parkimisvõimaluste järgi on eriti suur südalinna piirkonnas. Eeldades, et lumine talv siiski ära ei jää ning hoidmaks linnatänavad vähem umbes, saavad südalinnas parkivad sõidukijuhid oma sõidukid soodsalt Viru keskuse parklasse jätta,“ selgitas AS Ühisteenused arendus- ja tugiteenuste juht Aare Sepp. Parkimine Viru Keskuse parkimismajas maksab öisel ajal (21:00 kuni 10:00) maksimaalselt 5 eurot. Päevasel ajal (10:00 kuni 21:00) maksab parkimine 90 eurosenti 30 minuti eest.

Parkimiskorralduse ja liikluse reguleerimise eest vastutav AS Ühisteenused alustas tegevust 2007. aastal. Tänaseks korraldab ettevõte parkimist Tallinna ja Tartu avalikel tasulistel valveta parkimisaladel, 5 parkimismajas ja üle 250 eraparklas üle Eesti, meie poolt hallatavate parkimiskohtade arv ületab 20 000 parkimiskohta.