Ühisteenused AS on Eesti Riikliku Nukuteatri poolt korraldatava Tallinna Treff Festivali toetaja.
24.–27. maini saab Laia tänava kvartalist taas suur etenduskunstide sulatusahi ning värvikat möllu ja energiat jagub nii tänavaile kui ka saalidesse. Ühisteenused AS annab oma panuse sündmusele pakkudes korraldajatele ja külalistele parkimislahendust Tallinna parkimisaladel.
Tallinn Treff  Festivalil toimub rohkem kui 40 etendust päevas ja programmist leiab endale meelepärase vaatemängu kindlasti igas vanuses inimene. Iga päev kell 12–16 on Lai ja Nunne tänav täidetud kireva tänavaprogrammiga, mille kõik etendused on publikule tasuta. Lisaks teatrile ja muusikale selle kõige meeletumais vormides, saab uudistada Trefi turul pakutavat kaupa, maitsta pirukat või jäätist, proovida kätt meisterdamises, imetleda Penosil Art tänavaskulptuure või lihtsalt nautida festivalienergiast pakatavat atmosfääri.
Festival avab uhkelt oma väravad 24. mail kell 13 piduliku rongkäigu ja sellele järgneva „Suure kuklitantsuga“, millest on oodatud osa võtma kõik soovijad, kellel kaks kuklit ja kaks kahvlit kaasas ning tants YouTube’ist selgeks õpitud.
Ühisteenused AS on pikaajaline Nukuteatri toetaja pakkudes aastaringselt Nukuteatri külastajatele soodustingimustel parkimisteenust Ühisteenused AS parkimisaladel.
Loe lisa www.nuku.ee
Ühisteenused