Nüüd avatud kolm Linnapesula iseteenenduslikku autopesulat.

Uhiuued iseteenenduslikud pesulad on Pärnus (aadress Riia mnt 92), Keila linnas (Ülejõe tee 2, Alexela tankla kõrval) ja Tallinnas Lasnamäe linnaosas (Raadiku tn 8c, Raadiku parkimismaja).

Tegemist on esimeste Linnapesulate iseteenendusliku autopesulatega, mis on mõeldud kõigile inimestele, kes tahavad lihtsalt ja rahakotisõbralikult enda auto puhtana hoida. Meie iseteenenduslik pesula on Eestis esimene, kus saab kasutada harjapesu.

Pesula kasutamine on imelihtne. Sõites autoga pesulasse sisse on vaja sisestada automaati mündid, võtta püstol hoidikust, valida sobiv programm ning võitegi pesuga alustada. Lisaks on meie hinnakiri väga selge – maksad vaid soovitud pesuprogrammide eest – 50 sekundit võrdub 50 senti. Oleme kindlaks teinud, et auto saab puhtaks kõigest 4-5 euroga. Programmide valikuga on võimalik täpsemalt tutvuda pesulas koha peal või kodulehel www.linnapesulad.ee.

Pesulad on avatud 24h ööpäevas. Kasulik on soetada Linnapesulate püsikliendikaart, mis annab võimaluse arveldada ilma sularahata ning kaardiga saate te soodustusi.

Hooli enda autost – tule ja pese auto puhtaks endale sobiva programmiga ning teile sobivas summas. Jälgige Linnapesulate kodulehte, lähiajal avatakse uusi iseteenenduslikke pesulaid!

Täiendav informatsioon telefonil 6 511 530.

Linnapesulad