Kümme aastat beebisõbraliku haigla tiitlit kandnud Ida-Tallinna Keskhaigla astus järgmise sammu haiglat külastavate emade heaks – naistekliinikusse ehitatakse vastuvõttu ootavatele emadele ja beebidele imetamisruum.

“Imetamisruumi rajamine on oluline osa beebisõbraliku haigla kontseptsioonist – meie eesmärk on olla emadele toeks ja edendada rinnaga toitmist,” ütles Ida-Tallinna Keskhaigla naistekliiniku ämmaemandusjuht Vivian Arusaar. Nii saavadki juba õige pea naistekliinikus oma vastuvõtuaega ootavad emad privaatses imetamisruumis oma beebit toita.

Ida-Tallinna Keskhaigla imetamisruumi ehitamist rahastab AS Ühisteenused, kes ITK territooriumil parkimiskorralduse eest vastutab. Haigla territooriumil parkimiskorda eiranud parkijate trahviraha suunas AS Ühisteenused just imetamisruumi ehituseks.

Varasemalt on parkimistrahvidest kogunenud raha abil soetatud keskhaigla sünnitusmaja perepalatitesse uued vastsündinute voodid ning paigaldatud silmapolikliinikusse laste silmaarstide ootealale interaktiivne mängulaud.

Loe heateo kohta lisaks ka siit https://www.sunnitusmaja.ee/naistekliinikusse-rajatakse-imetamisruum

AS Ühisteenused