Linnapesulad avas Lasnamäe Raadiku tn 8a parkimismajas uudse ja soodsa iseteenenduslik autopesula. Tegemist on esimese Linnapesulate iseteenendusliku autopesulaga, mis on mõeldud kõigile inimestele, kes tahavad lihtsalt ja rahakotisõbralikult enda auto puhtana hoida. Meie iseteenenduslik pesula on Eestis esimene, kus saab kasutada harjapesu.

Juba järgmised pesulad avatakse sel aastal Tallinnas Veerenni tänaval ja Pärnu linnas Riia maanteel.

ISE TEHTUD HÄSTI TEHTUD!

Linnapesulate kasutamine on imelihtne. Sõites autoga pesulasse sisse on vaja sisestada automaati mündid, võtta püstol hoidikust, valida sobiv programm ning võitegi pesuga alustada. Lisaks on meie hinnakiri väga selge – maksad vaid soovitud pesuprogrammide eest – 50 sekundit võrdub 50 senti. Oleme kindlaks teinud, et auto saab puhtaks kõigest 4-5 euroga. Programmide valikuga on võimalik täpsemalt tutvuda pesulas koha peal, Raadiku tn 8a või kodulehel www.linnapesulad.ee

Teie valik, millal soovite pesulat kasutada, sest Linnapesulad on avatud 24h ööpäevas. Lisaks on teil kindlasti kasulik soetada Linnapesulate püsikliendikaart, mis annab võimaluse arveldada ilma sularahata ning kaardiga saate te soodustusi.

Hooli enda autost – tule ja pese auto puhtaks endale sobiva programmiga ning teile sobivas summas. Jälgige Linnapesulate kodulehte, lähiajal avatakse uusi iseteenenduslikke pesulaid!

Täiendav informatsioon telefonil 6 511 530.

AS Ühisteenused